Hopp direkte til innhold
Hopp direkte til hovedmeny
Hopp direkte til søk
Søk på disse sidene

Ansatte i Fredskorpset

Ledelse

Nita Kapoor

Direktør

+47 24 14 57 12

+47 90 20 80 70

nita@fredskorpset.no

Vigdis Holm

Avdelingsdirektør program

+47 24 14 57 02

+47 41 62 51 70

vigdis@fredskorpset.no

Øyvind Sunde

Avdelingsdirektør Stab & strategi

+47 24 14 57 13

+47 98 04 03 97

oyvind@fredskorpset.no

Ansatte

Anita Forfang

Programrådgiver - Helse

+ 47 24 14 57 30

+ 47 48 17 93 99

anita@fredskorpset.no

Annie Sørensen

Regnskapsansvarlig

+47 24 14 57 18

+47 92 84 76 76

annie@fredskorpset.no

Astrid Westby

Programrådgiver - Helse

+47 24 14 57 00

+47 95 07 08 73

astrid@fredskorpset.no

Berit Wærn Hansen

Teamleder Stab & analyse/Rådgiver HR/HMS

+47 24 14 57 32

+47 92 88 56 06

berit@fredskorpset.no

Cathrine Ekehaug

Kommunikasjonsrådgiver

+47 24 14 57 37

+47 41 51 61 06

cathrine@fredskorpset.no

Cristina Latini

Nettverksrådgiver

+47 24 14 57 35

+47 94 39 82 55

cristina@fknorway.no

Elena Osuna Bevia

Praktikant

+47 46 61 15 04

prak@fredskorpset.no

Erik Thompson

Kommunikasjonsrådgiver

+47 24 14 57 38

+47 47 37 22 06

erik@fredskorpset.no

Erling Hess Johnsen

Programrådgiver - Utdanning & Næringsliv

+47 21 00 62 40

+47 92 89 70 41

erling@fredskorpset.no

Fredrik Magnussen

Administrasjonsrådgiver

+47 24 14 57 34

+47 95 75 26 74

fredrik@fredskorpset.no

Grete Thingelstad

Teamleder Kurs

+47 24 14 57 05

+47 93 46 45 51

grete@fredskorpset.no

Hanh Nha Ruyter

Administrasjonsrådgiver

+47 24 14 57 31

+47 45 25 51 23

hanh.nha@fredskorpset.no

Hege Ottesen

Administrasjonsrådgiver

+47 24 14 57 39

hege@fredskorpset.no

Helge Espe

Seniorrådgiver

+47 24 14 57 14

+47 90 91 14 08

helge@fredskorpset.no

Henrik Tømmeraas Aasvestad

Teamleder - Ung

+47 24 14 57 03

+47 90 12 69 41

henrik@fredskorpset.no

Joseph Chileshe

Kursleder

+47 95 36 67 56

+47 241 4 57 33

joseph@fredskorpset.no

Julia Tróchez

Programrådgiver - Utdanning & Næringsliv

+47 24 14 57 09

+47 92 44 84 78

julia@fredskorpset.no

Jørn Henning Lien

Teamleder Kommunikasjon/Pressekontakt

+47 24 14 57 24

+47 91 15 62 61

jhl@fredskorpset.no

Kasper Landmark

Programrådgiver - Ung

+47 24 14 57 37

+47 91 81 72 80

kasper@fredskorpset.no

Kjetil Wormstrand

Praktikant

+47 24145700

praksis@fredskorpset.no

Lene Dalen

Kursleder

+47 24 14 57 00

+47 90 65 84 86

lene@fredskorpset.no

Liz Palm

Kommunikasjonsrådgiver

+47 24 14 57 26

+47 95 25 66 16

liz@fredskorpset.no

Magnhild Bøgseth

Programrådgiver - Utdanning & Næringsliv

+47 24 14 57 29

+47 98 47 33 66

magnhild@fredskorpset.no

Marianne Gohn Jønsberg

Programrådgiver - Ung

+47 24 14 57 25

+47 93 89 42 80

marianne.jonsberg@fredskorpset.no

Marianne Jorddal

Controller

+47 24 14 57 19

+47 92 42 95 55

marianne@fredskorpset.no

Marianne Melle

HR rådgiver

On leave

marianne.melle@fredskorpset.no

Marit Bakken

Programrådgiver - Utdanning & Næringsliv

+ 47 24 14 57 10

marit@fredskorpset.no

Martine Nedregård

Administrasjonsrådgiver

On leave.

mane@fredskorpset.no

Mia Charlotte Østergaard

Programrådgiver - Utdanning & Næringsliv

+47 21 00 62 41

+47 40 21 58 46

mia@fredskorpset.no

Nahuel Polesel

Kursleder

+47 24 14 57 06

+47 45 51 38 03

nahuel@fredskorpset.no

Ole Bjørn Ileby

Programrådgiver - Helse

+47 24 14 57 38

+47 90 98 99 58

olebjorn@fredskorpset.no

Rune Hauger

Programrådgiver - Helse

+47 24 14 57 07

+47 48 49 48 18

rune@fredskorpset.no

Signe Marie Bandlien

Programrådgiver - Helse

+47 24 14 57 16

+47 92 09 02 74

signe@fredskorpset.no

Sonali Mehta

Administrasjonsrådgiver

+47 24 14 57 00

sonali@fredskorpset.no

Steinar Rusten Grastveit

Kursleder

+47 24 14 57 20

+47 977 50 658

steinar@fredskorpset.no

Susanne Brovold Hvidsten

Programrådgiver - Helse

+47 24 14 57 21

+47 40 20 33 55

susanne@fredskorpset.no

Thore Anton Bredeveien

Programrådgiver - Utdanning & Næringsliv

+47 24 14 57 23

+47 41 21 29 56

tab@fredskorpset.no

Tina Ladogianni

Administrasjonsrådgiver

+47 91 00 28 48

tina.ladogianni@fredskorpset.no

Tora Toreng

Programrådgiver - Ung

+47 24 14 57 29

+47 41 35 43 30

tora.toreng@fredskorpset.no

Tutu Jacobsen

Teamleder - Helse

+47 24 14 57 22

+47 41 61 40 33

tutu@fredskorpset.no

Sør-representanter Asia/Afrika

Daniel L. Bellefleur

Sør-representant Asia

+62 294 92272

+62 8121 893 2256

daniel@fknorway.no

David Matovu

Sør-representant Afrika

+256 41 42 30 396

+256 772 491751

david@fknorway.no

Maurits Favier

Sør-representant Asia

+62 294 92272

+62 819 3264 6659

maurits@fknorway.no

Kembabazi Lydia Winyi

Sør-representant Afrika

+256 41 42 30 396

+256 792 930 307

lydia@fknorway.no

Yada Saraneeyatham

Sør-representant Asia

+662 260 8200

+66 81 600 6062

yada@fknorway.no

Gloria Ashaba Twongyeirwe

Sør-representant Afrika

+256 41 42 30 396

+256 776 310 097

gloria@fknorway.no